0673529797 24h +48 (0) 600-906-999 dragon@dragon.pila.pl

O nas

DRAGON to solidna i kompetentna firma transportowa wyspecjalizowana w przewozach chłodniczych. Działamy na rynku krajowym i międzynarodowym nieprzerwanie od 1990 roku.
Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie transportu drogowego – dysponujemy bazą i zapleczem, które, rozlokowane na obszarze 4 ha, pozwalają na sprawne realizowanie zadań w następujących obszarach naszej działalności: spedycja międzynarodowa, przewozy chłodnicze, warsztaty naprawcze (TIR Serwis), parkingi monitorowane.

Solidność, doświadczenie oraz indywidualne podejście do klienta to atuty naszej firmy, dzięki którym osiągnęliśmy status solidnego przewoźnika, świadczącego swe usługi w całej Europie.
Waldemar Bocheński
Dotacje Unijne :


Z przyjemnością informujemy, że firma Spedycja i Transport DRAGON Transpil Logistics Sp.z o.o i Wspólnicy spółka jawna uzyskała dofinansowanie w ramach Dotacji na Kapitał Obrotowy, korzystając z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (POIR) – projekt nr

POIR.03.04.00-30-0116/20-00

Celem projektu było wsparcie działalności firmy finansowanej kapitałem obrotowym i pokrycie (dofinansowanie ) kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa w związku z negatywnymi skutkami epidemii SARS-COV2 przez okres 3 miesięcy.

Wartość projektu równa w kwocie dofinansowania wyniosła 217 763,34 PLN

Dofinansowanie uzyskane z POIR pozwoliło na utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa.